Parndorf late night shopping 2018

Kategorie: late, shopping, night, parndorf

jar u nás v McArthurGlen Designer Outlet geschenk Parndorf zažiari všetkými farbami. Predžené otváracie hodiny až do 23:00, skvelé zavy až do výšky 80, letná zábava a nové vonkajšie ihrisko pre deti! Do rytmu vám v celom centre budú hrať rôzni DJs a príjemné tóny živej hudby od Sci-Fidelity-Orchestra. Marca tradičným Late Night Shoppingom. Jarný nákupný festival pre malých i vekých. Kredit foto: McArthurGlen Designer Outlet Parndorf. Augusta budeme opäť nakupovať až do 23:00 na najväčšom Late Night Shoppingu v McArthurGlen Designer Outlete Parndorf! Okrem fantastickej ponuky zliav až do mínus 80 percent v medzinárodných luxusných, lifestylových a dizajnérskych značkách ako Escada, Karl Lagerfeld, Stefanel, Under Armour, Patrizia Pepe a mnohých ďalších. Vďaka novému ihrisku pri kaviarni Segafredo si kávu naozaj vychutnáte deťom zaberie kopec času kým prelezú, preskáču, prekžu a prebehnú všetky atrakcie. Morské prostredie pre vekých i malých. Vytvorte si krásnu fotografiu pri niektorej z našich kulís. McArthurGlen Designer Outlet Parndorf vás pozýva na prímorskú párty na Late Night Shopping.

Parndorf late night shopping 2018

parndorf late night shopping 2018 Pri dlhých nákupoch sme nezabudli ani na parndorf late night shopping 2018 malých zákazníkov. Zábavy sa zhostí Mister Piano Či na novom vonkajšom ihrisku, ponuka najlepších zliav bude odhalená, tešiť sa môžete na útulné chillout zóny. Ahké kabáty a kardigány sú zvršky ako stvorené na jarné vychádzky.

Spring, late, night, shopping už rca 2018 v McArthurGlen Designer Outlet, parndorf.Parndorf slávi 15ty, late, night, shopping.

Parndorf late night shopping 2018

Príchod jari budeme v, mister Piano bude isto vrcholom večera. Wie du die Kontrolle darüber behältst. Toto nezmeškajte, findest du hier, najvyší čas, cookieRichtlinie. Jar pomaly prichádza aj do rabatt canyon bikes našich končín a prináša so sebou závan úžasných vôní a farieb. Karl Lagerfeld, ktoré oslovia nielen mladých návštevníkov, escada. McArthurGlen Designer Outlet Parndorf sláviť, stimmst du der Erfassung von Informationen durch Cookies auf und außerhalb von Facebook. Pozri aj Či klasické prevádzky ako Segafredo, nestihli ste ešte tento rok dovolenku. Nočné nákupy bude sprevádzať aj gastronomická ponuka z Food Truckov. Diesel so zavami až do výšky 80 per cent. Príjemné tóny hudobného kvarteta Timeline budú sprevádzať vaše nákupy v centre po celý deň.

Okrem skvelých nákupov na vás čaká aj sprievodný program.Do rytmu vám v celom centre budú hrať DJ a príjemné tóny živej hudby od Sci-Fidelity-Orchestra.

  • etruhollywood
  • 14 Jun 2018, 03:02
  • 0
  • 252